Засідання методичного об'єднання

 

             З 5 по 9 лютого 2021 року у Рожищенському НРЦ проходив тиждень педагогічної майстерності вчителів індивідуальної форми навчання.

             Відбулися цікаві й змістовні засідання методичних об’єднань вчителів гуманітарного циклу і вчителів математики та трудового навчання у формі круглого столу, практичних семінарів, де педагоги обговорювали питання ефективності поєднання традиційних й інноваційних навчальних та корекційних методик у роботі з дітьми з тяжкими порушеннями розвитку, проблему формування орфографічних навичок у дітей з ООП.

            Педагоги закладу мали змогу заглянути у творчу лабораторію вчителів Лавренюк О.В., Михалюк Л.А. якими були проведені відкриті уроки з української мови.

            Уроки відбулись очно і в режимі онлайн, з використанням Google Meet сервісу. Педагоги НРЦ перебувають у постійному творчому пошуку ефективних форм і методів навчання, знайомляться з передовим досвідом, вивчають й апробовують сучасні методики. Адже головною метою, яку ставлять педагоги перед собою, крім набуття учнями знань і умінь, є розкриття потенціалу кожної дитини, створення сприятливих умов для реалізації її можливостей.