Педрада по екологічному вихованню учнів

27.01.2017 15:27

З  метою підвищення професійної компетентності педагогів з питання  екологічного виховання дітей з особливими потребами  12 січня 2017 року у Рожищенському НРЦ була  проведена  педагогічна  рада з елементами тренінгу  за темою «Екологічне виховання  в системі всебічного розвитку дітей з особливими потребами ».  У доповіді, яка супроводжувалась електронною презентацією , ігровими  та  інтерактивними вправами ,  заступником  директора з виховної роботи  Бульчак О.І. була проаналізована  робота педагогів навчального закладу   з  екологічного виховання та екологічної освіти. А також були намічені  шляхи  вдосконалення корекційно-виховної роботи  в даному напрямку,    завдання щодо розвитку творчого  потенціалу педагогів, їхньої  компетентності  у сфері екології,   та створення  в  колективі ситуації творчого пошуку ефективних форм і методів у роботі з дітьми з особливими потребами.

При проведенні бліц-опитування  з питань основних засад, змісту, форм, методів екологічного виховання педагоги  показали ґрунтовні знання  з проблемного питання - давали правильні, змістовні  та швидкі відповіді.

Власним  досвідом  роботи   з формування у дітей ціннісного ставлення до природи   поділились вихователі Кузьменко Л.О., Грома Н.Ю., Киричук В.Я, Луцюк Л.Г.

При проведенні  з педагогами інтерактивної вправи  «Природа у моєму житті» були визначені спільні цінності, які мають стати  основою  у роботі   щодо формування позитивного ставлення до природи самих педагогів та їхніх вихованців .

Педрада пройшла цікаво та плідно, кожний зміг взяти для себе щось важливе та корисне. Нам, педагогам центру, є чим пишатися, але і є над чим працювати.

Прийняті рішення є планом наступної діяльності з метою пожвавлення роботи з екологічного виховання в системі  всебічного розвитку дітей з особливими потребами.