Обласний семінар для вчителів-логопедів

21.10.2016 16:16

 

18 жовтня 2016 року у Рожищенському НРЦ проходив обласний семінар вчителів-логопедів шкіл-інтернатів та спецшкіл. Тема семінару:" Специфіка логопедичної роботи в навчально-реабілітаційному центрі". Розпочався семінар вступним словом методиста відділу з питань управлінської діяльності та інклюзивної освіти ВІППО Р.Є. Барановської.З цікавістю була сприйнята презентація Рожищенського навчально-реабілітаційного центру,яку підготувала директор Т.В. Козубович. 
У теоретичній частині виступила заступник директора з навчально-корекційної роботи Т.М. Сітовська, яка розкрила  власне бачення специфічних особливостей логопедичної роботи з дітьми з порушенями мовленнєвого розвитку навчально-реабілітаційного центру. Досвідом роботи з надання діагностико-корекційної допомоги дітям з системними порушеннями психофізичного розвитку поділилася голова правління ВОДГО " Центр розвитку дитини", вчитель-олігофренопедагог Л.М. Вознюк.
Не менш цікавою і плідною була практична частина семінару.Високу оцінку учасників семінару отримала вчитель-логопед З.В. Сенюк за проведене логопедичне заняття у 1 класі на тему "Формуваня артикуляційних укладів для постановки голосних звуків".
Завершився семінар вільним мікрофоном, де кожен зміг висловити свою думку, поділитися досвідом з проблеми семінару.