Круглий стіл на тему: «Агресивна поведінка в учнівському середовищі»

05.01.2017 13:22

5 січня 2017 року проведенням круглого столу на тему: «Агресивна поведінка в учнівському середовищі» розпочався методичний місячник у Рожищенському навчально-реабілітаційному центрі.

Учасники круглого столу обговорили широке коло питань з проблеми агресивної поведінки дітей з порушеннями психофізичного розвитку. В ході активного обговорення учасники круглого столу прийшли до висновку, що ефективність корекційної роботи по подоланню агресивної поведінки ґрунтується на розумінні, що поведінкові особливості пов’язані з тим, що у внутрішньому світі дитини накопичується надто багато руйнівних емоцій унаслідок невдоволення базисної, фундаментальної потреби дитини бути потрібною для інших людей. Результату можна досягти за умов комплексного підходу до аналізу й корекції життєвої ситуації дитини.

Активна участь у роботі круглого столу усіх педагогічних працівників Рожищенського НРЦ сприяла конструктивному виробленню практичних методичних рекомендацій щодо корекційної роботи з подолання деструктивної поведінки дітей.