День відкритих дверей з нагоди Міжнародного Дня осіб з інвалідністю

05.12.2019 12:13

День відкритих дверей або бажаючим вхід дозволено!

Гостинно відкриваєм двері 

Для щедрих, добрих ... для усіх 

У теплій , щирій атмосері 

Нехай луна дитячий сміх!

 

Під таким гаслом 3 грудня 2019 року, з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю, Рожищенський навчально-реабілітаційний центр радо відчинив двері для усіх відвідувачів.

У навчальний заклад завітали батьки учнів, представники громадськості та державних структур, вихованці інший дитячих закладів.

Діти радо зустрічали членів Рожищенського осередку Цивільного Корпусу «Азов» (керівник Ірина Ющук). Ці небайдужі люди протягом кількох останніх років є бажаними гостями для малечі. І в черговий раз прийшли не з порожніми руками , а з солодощами, з добрим, щирим серцем та відкритою душею.

Як добрих, давніх друзів учні Центру зустрічали керівника Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олега Шварцкопа та членів громадської організації «Молодіжний простір м. Рожище» (під проводом Віталія Шевченка). Для дітей навчального закладу наші друзі провели майстер-клас « Розмалюй пряникове сердечко»

Потішили дітей та працівників Центру вихованці музичної школи м. Рожище. Кожен виступ супроводжувався бурхливими оплесками та приємними емоціями глядачів.

Впродовж дня кожен із гостей мав можливість відвідати презентаційні тематичні уроки, показові корекційно-розвиткові заняття та виховні заняття. Для батьків був проведений тренінг « Щасливі батьки - щасливі діти».

Невимушеним та цікавим було спілкування дітей з гостями, педагогів з батьками учнів.

Фото звіт про проведення Дня відкритих дверей можна подивитися у фотогалереї.