1 ВЕРЕСНЯ

06.09.2016 11:40

      Цього року свято Першого дзвоника для учнів Рожищенського НРЦ було справді особливим.  Здавалося, все,  як завжди: учні з хвилюванням повторюють свої перші  вірші про школу, випускники ловлять себе на думці, що це востаннє повідомить їм шкільний дзвінок про початок навчального року.

     Святкові та веселі школярі діляться враженнями про уже минулі літні канікули…  Ніби усе звично,  але щось бентежить душу, викликає  піднесення, почуття гордості за наш народ, гордості за те, що більшість пишаються тим, що вони українці …

     Особливо хвилювалися учні підготовчого класу та їхні батьки.  І це зрозуміло, адже вони вперше переступлять поріг школи. 

     От зазвучали фанфари. Свято розпочинається!  Педагог-організатор щиро вітає школярів, батьків, учителів, запрошених гостей.   Настає найурочистіша мить: уся шкільна родина виконує  Гімн України.  Виконує так, що аж серце щемить.

      Із вітальним словом до присутніх звернулася директор Рожищенського НРЦ Т.В.Козубович. Вона привітала усіх із початком навчального року, побажала маленьким учням  сумлінно вчитися, бути старанними й наполегливими, випускникам  - успішно завершити навчальний рік, а педагогам - наснаги, творчого натхнення, високих здобутків у такій непростій, але благородній праці. На завершення  Тетяна Володимирівна побажала усім злагоди, благополуччя та мирного неба.

      Із привітанням звернулася  до шкільної родини  вчителька підготовчого класу Янко А.Є..  Вона побажала школярам, батькам, педагогам впевнено іти в майбутнє,  міцного здоров’я, родинного тепла, високих звершень, хорошого старту та переможного фінішу.

 

         Невимовні почуття у присутніх викликав виступ найменших учнів, які  з усіх сил намагалися якомога краще продекламувати свої віршики. Звичайно ж, наймолодші школярі  були дуже задоволені своїм першим днем перебування в школі, теплом і увагою, якою їх огорнула вся наша шкільна родина. Гарний подарунок зробили учні школи-партнера №3, заспівавши для усіх присутніх  чудову пісню про Україну.

    Також приємною несподіванкою на святі стала прекрасна пісня у виконанні педагогічного колективу, яка підняла настрій. Усі присутні підспівували та аплодували.

             На завершення свята пролунав святковий ПЕРШИЙ ДЗВІНОК!!!