Олімпійський тиждень

            Традиційно у вересні в нашому центрі було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

            До проведення «Олімпійського тижня» долучилися старшокласники. Вони взяли участь у конкурсі малюнку на спортивну тематику «Спорт - це моє життя!».Учні демонстрували своє вміння малювати та фантазувати.

            В класах проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

           30.09.2020 наші учні взяли участь у Всеукраїнських змагань Спеціальної Олімпіади України з футболу пам'яті рожищанина - чемпіона Миколи Стасюка. Учасниками змагань стали діти з інвалідністю з Волині та Рівненщини. Команда Рожищенського НРЦ теж брала участь. Грали хлопці з неабияким завзяттям, адже участь в такій олімпіаді дає можливість набути новий досвід, перевірити свої сили та проявити чуйність, розуміння до тих, кому важче досягати результатів у спорті. Команда "Волинські патріоти" вболівали за команду Луцького НРЦ, та дізнавшись, що хлопці з Рожищ, щиросердечно почали за них вболівати, адже Микола Стасюк був рожищанином.

            Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

 

 

Фотогалерея: Олімпійський тиждень